MÁTE ZE STRÁNEK NĚJAKÝ UŽITEK?
SDĚLTE TUTO ADRESU I SVÝM ZNÁMÝM!

KLIKÁNÍ ZA PENÍZE - Like na Facebooku, e-maily

31. prosince 2012 v 22:21 |  PenízeLIKE NA FACEBOOKU - i pro Slovensko - peníze za klikání na Like (= tlačítko To se mi líbí):

https://likemarket.cz/ref/78fe42fb5/ - registrace do facebookové aplikace zdarma!

... dotazy zodpovídají na svých facebookových stránkách (psát jim do zpráv) nebo na info@likemarket.cz

... za 1 like získáte 5 (nejčastěji) až 83 kreditů
... lze si vytvořit pasivní příjem - získáváte kredity také za lidi zaregistrované přes váš odkaz - 10% z jejich kreditů

Výplata od 1000 nasbíraných kreditů = 100 Kč, buď fakturou pokud máte IČ nebo strhnou 15% daň na Dohodu o provedení práce, nejprve odešlete žádost o výplatu v aplikaci, poté odešlete svoje číslo účtu e-mailem na info@likemarket.cz.

OSOBNĚ OVĚŘENO - VYPLÁCEJÍ I KOMUNIKUJÍ V POŘÁDKU

-------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------

E-MAILY - peníze za registraci, čtení, doporučení:


TIP:

ABY VÁS REKLAMNÍ E-MAILY NEOBTĚŽOVALY VE VAŠÍ BĚŽNÉ E-MAILOVÉ SCHRÁNCE, STAČÍ SI ZALOŽIT E-MAILOVOU ADRESU SPECIÁLNĚ PRO TYTO ÚČELY
(samozřejmě u každé firmy smíte být registrován pouze jednou)

======================================================

500 ZA EMAIL: ZŘEJMĚ PODVOD - ŽÁDNÉ E-MAILY NECHODÍ ANI NEODPOVÍDAJÍ NA DOTAZY

----------------------------------------------------------------------------------------

MÁŠ MAIL:

OD 18 LET


Odměny:
a) Za registraci - 200 Kč.
b) Za vyplnění vstupního dotazníku (4 otázky) - 200 Kč.
c) Za každý přečtený reklamní e-mail - až 10 Kč.
d) Za doporučení - maximálně 200 Kč (tj. za 40 přátel po 5 Kč) - pokud se zaregistrují přes váš odkaz a přečtou každý minimálně 5 reklamních e-mailů.
e) Provize z e-mailů přečtených těmi, kdo se zaregistrovali přes váš odkaz.

... odměny jsou převáděny na váš účet v bance na základě vaší žádosti, jakmile částka dosáhne minimálně 1400 Kč

POZOR!
VIZ VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY:
6. Uživatel může rozesílat pozvánky pouze svým známým, kteří jsou s touto skutečností předem
obeznámeni. Provozovatel masmail.cz není odpovědný za činnost svých registrovaných uživatelů,
zejména pak nemůže ovlivňovat, komu registrovaný uživatel odešle pozvánku.
7. V případě nedodržení předchozího bodu, bude uživatelský účet smazán, a to bez nároku na
vyplacení odměny.

Přešli však od zasílání emailů na instalaci programu Máme mail pošťák, nejsou už tedy Máš mail, ale Máme mail a změnili podmínky.
----------------------------------------------------------------------------------------

GOLDMAIL: POZOR! Podmínkou čerpání provize je uskutečnění minimální hladiny odměn 1000,- Kč nastřádané minimálně do 12 měsíců ode dne založení účtu GoldMail. Nedokáže-li uživatel v rámci časového limitu tuto hranici dosáhnout, bude mu účet resetován na provizní hladinu 0,- Kč. To píšou v podmínkách, které lze otevřít při kliknutí na Registraci. Skutečnost je ale trošku jiná - lhůtu zřejmě splnit nelze pouhým klikáním bez dalších provizí za získané uživatele apod. - klikala jsem poctivě vše a tisícovku nastřádala za mnohem delší dobu, účet resetován na nulu nebyl, ale:
MÍSTO VYPLACENÍ NASTŘÁDANÉ ODMĚNY NAD 1000 KČ MĚ AUTOMATICKY PŘEHODILI NA LEVEL 2, KDY JE PRO VYPLACENÍ NUTNO NASTŘÁDAT 2000 KČ - PO UPOZORNĚNÍ EMAILEM SLÍBILI ODMĚNU VYPLATIT, NICMÉNĚ POTÉ PŘESTALI KOMUNIKOVAT A ANI PO 3 MĚSÍCÍCH PENÍZE NEPŘIŠLY!!! Poté mě stejným způsobem bez mého souhlasu přehodili na další level, kde je zase nutno nastřádat více, a to již při částce 1500,-, abych náhodou těch 2000,- nedosáhla, a zde to již na rychlosti nezáleží, protože to bylo za pár měsíců co jsem ten druhý level měla, rok neuplynul, ačkoli mi řekli, že zde i u všech dalších levelů také platí 1 rok na dosažení další tisícovky, nicméně v podmínkách se píše "od založení účtu" což by platilo pouze pro první level, takže dle podmínek zřejmě kdo nedosáhne do roka první tisícovku, nemá na výplatu žádného levelu nárok už nikdy, a tak to zřejmě bude s navyšováním levelu bez vašeho souhlasu pokračovat, aby odměnu nemuseli vyplatit nikdy. Zřejmě při dosažení maximálního levelu vám ten účet poté resetují na nulu :-D


info@goldmail.cz - dotazy

Odměny:

a) Za registraci - 150 Kč.

b) Za přečtení každého e-mailu - až 10 Kč.

c) Za 500 prokliků vašeho odkazu na facebooku - 100 Kč.

d) Za doporučené, kteří se zaregistrují přes váš odkaz - provize za jejich čtení e-mailů.
Nárok zpětně zaniká, pokud tato osoba po registraci nepotvrdí přečtení alespoň 3 goldmailů které obdrží, nebo pokud bude celkový počet nepotvrzených goldmailů 10.

e) Za 300 rozeslaných pozvánek e-mailem - 150 Kč.

f) Za 600 rozeslaných pozvánek e-mailem - 100 Kč.

g) Za určitý počet uživatelů zaregistrovaných přes váš odkaz nebo za dosažení odměny v určené výši - můžete (nemusíte) zvolit postup do vyššího levelu s vyššími odměnami:

Level je určující pro výši odměny získané v konkrétním případě, ale zároveň i pro minimální výši čerpání odměny, náročnost otázek v rámci dotazníku, jakož i pro maximální výši bonusu. Možnost zvolit si vyšší Level je fakultativní a odvíjí se od celkové výše dosažené odměny - z obchodních podmínek:

3.3 Uživatel na Level 1 obdrží za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 5,- a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 20,- .
3.4 Uživatel na Level 1 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 1000,-, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 1000,-.

3.5 Uživatel může vstoupit na Level 2 po dosažení odměny 1000,- či po získání 30 registrovaných přes jeho odkaz, obdrží zde za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 7,- a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 50,-.
3.6 Uživatel na Level 2 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 2000,-, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 2000,-.

3.7 Uživatel může vstoupit na Level 3 po dosažení odměny 3000,- či po získání 60 registrovaných přes jeho odkaz, obdrží zde za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 10,- a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 100,-.
3.8 Uživatel na Level 3 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 3000,-, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 3000,-.

3.7 Uživatel může vstoupit na Level 4 po dosažení odměny 3000,- či po získání 90 registrovaných přes jeho odkaz, obdrží zde za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 13,- a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 100,-.
3.8 Uživatel na Level 4 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 4000,-, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 4000,-.

3.7 Uživatel může vstoupit na Level 5 po dosažení odměny 3000,- či po získání 120 registrovaných přes jeho odkaz, obdrží zde za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 15,- a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 100,-.
3.8 Uživatel na Level 5 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 5000,-, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 5000,-.

... odměny se vyplácí na váš běžný účet v bance do 30 dnů od žádosti - možno až po dosažení 1000 Kč
... Nechce se Vám čekat do výplatního limitu 1000 Kč a je pro Vás zajímavé oslovit uživatele GoldMailu nějakým reklamním sdělením? Využijte libovolnou sumu z Vašeho GoldMailu účtu a propagujte se!

POZOR!
Provozovatel je oprávněn zrušit uživatelský účet uživatele včetně nastřádané odměny v případě, že se uživatel bez předchozího vyrozumění provozovatele na svůj účet nepřihlásí po dobu delší než 2 měsíce - maily číst přímo zde ve složce Moje přehledy.

----------------------------------------------------------------------------------------

ER MAIL:


Odměny:
a) Za registraci - 100 Kč
b) Za přečtení každého e-mailu - až 5 Kč
c) Za vyplnění každého dotazníku - až 100 Kč
d) Za doporučení - pokud se někdo zaregistruje přes váš odkaz - zvýšení zisku z přečtených e-mailů až o 200%

... odměny lze převést na váš bankovní účet od částky minimálně 1000 Kč

----------------------------------------------------------------------------------------

EMAILING:
Ověřeno, funguje, peníze přišly po zdanění srážkovou daní 15%, takže ze 101,- vydělaných přišlo 86,- na účet, předtím se jim musí emailem poslat vyplněná Dohoda o provedení práce jako scan s příponou pdf, kterou vám zašlou a kopie občanky znehodnocená proti zneužití, ve formě scan, což vám dají na flashku v tomto formátu v Copy centru, občanku tedy nejdřív oboustranně ofotit na jeden papír, přeškrtnout, Dohodu vytisknout, vlastnoručně podepsat a z obojího poté nechat udělat z papíru scan s příponou pdf na flashku. Za vytištění si odečtou 5,-, takže pro výplatu musí vaše odměny dosahovat o 5,- více než je stovka.

http://www.emailing.cz/partnerstvi.php - podrobný systém odměn

OD 18 LET S TRVALÝM POBYTEM V ČR ČI SR

Odměny:

- Rozhodně se registrujte přes nějakého stávajícího člena, sami tak získáte vyšší odměny o 0,10 Kč za e-mail (viz níže - vyplňování nepovinných údajů při registraci - doporučitel je jeden z nich), registrace je zdarma.

- Vyšší odměny také získáte za vyplnění všech údajů požadovaných při registraci - všechna vyplněná pole ve všech sekcích = 0,50 Kč za přijmutý e-mail (bez vyplnění nepovinných údajů je minimální odměna jen 0,10 Kč za e-mail).

- Můžete získávat i inzerenty, kteří budou posílat reklamní e-maily, vaše odměna bude za každý rozeslaný e-mail na každého jednotlivého člena 0,020 Kč.

POZOR!
- Pokud zaregistrovaný člen nepůsobí aktivně při získávání dalších členů systému Emailing.cz jsou částky z jednotlivých obdobích převáděny do aktuálního období dle množství získaných nových členů za období právě proběhlé, zúčtovacím obdobím se rozumí doba poloviny měsíce, konkrétně od 1. do 15. a od 16. do posledního dne v měsíci:
... pokud nezíská registrovaný člen žádného nového účastníka, je převáděno 91% ze získané částky
... pokud získá jednoho nového člena je převáděno 93% ze získané částky
... pokud získá dva nové členy je převáděno 95% ze získané částky
... pokud získá tři nové členy je převáděno 97% ze získané částky
... pokud získá čtyři a více nových členů je převáděno 100% ze získané částky

... odměny lze převéstna váš bankovní účet zdarma od částky minimálně nad 100 Kč - žádá se mailem na info@emailing.cz, poté zašlou smlouvu pro převod peněz - za zaslání složenkou je však poplatek 35 Kč v ČR a 100 Kč na Slovensko, peníze posílají každý 15. den v měsíci po doručení smlouvy na jejich adresu
... nechce se vám čekat, až nastřádáte částku k výplatě? - použijte zisk na posílání bezplatných SMS z jejich webové stránky - cena za odeslání 1 SMS je 1.50 Kč pro příjemce v ČR/SR, 2.00 Kč ostatní zahraničí

----------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------


TIP:

Vyberte si PENÍZE ZDARMA - 300 Kč i víc zdarma ihned a další za doporučení:

150 KČ OD EQUA BANK - za založení běžného účtu na kód - výdělek neomezen A VÝBĚRY KARTOU ZDARMA ZE VŠECH BANKOMATŮ VŠECH BANK V ČR!!!
 


Komentáře

1 Martin Matěj Martin Matěj | E-mail | 30. ledna 2013 v 17:28 | Reagovat

Dobrý den,
prosím o zaslání dvou poukazů na vstup do solné jeskyně v ostravě.
Děkuji a jsem s pozdravem
Martin Matěj

2 zadarmomat zadarmomat | 30. ledna 2013 v 18:28 | Reagovat

Zaláno, zbývá nám tedy kromě ostatního k dispozici ještě jeden tento poukaz, kdo má zájem - pište! :-)

3 zadarmomat zadarmomat | Web | 9. února 2013 v 16:53 | Reagovat

Tak i poslední solná jeskyně byla vyčerpána.

4 zadarmomat zadarmomat | Web | 10. února 2013 v 19:16 | Reagovat

Tak Království železnic v Praze také vybráno, takže nám zbývají dvě griotky v Brně :-)

5 zadarmomat zadarmomat | Web | 20. února 2013 v 23:07 | Reagovat

Tak dvě svařené griotky v Brně dnes vypršely - všichni se asi bojí metanolu - nikdo je nechtěl, jinak vše rozdáno, takže měním téma článku...

6 zadarmomat zadarmomat | Web | 16. května 2013 v 13:47 | Reagovat

- 500 za email nechodí vůbec, ani neodpovídají na dotazy!!!

- goldmail chodí za 0,50 haléřů jeden docela často - ukáže se potvrzovací obrazovka s nápisem Odměna přičtena s uvedením částky odměny

- máš mail chodí za 1 Kč jeden docela často - ukáže se potvrzovací obrazovka s nápisem Odměna přičtena s uvedením částky odměny

- eRmail chodí docela často, cena je uvedena jen v předmětu e-mailu, potvrzovací obrazovka o přičtení odměny se neukazuje

- emailing chodí občas, cena ani potvrzovací obrazovka o přičtení odměny se neukazuje

7 zadarmomat zadarmomat | Web | 16. května 2013 v 19:57 | Reagovat

Teď jsem si u všech kontrolovala provize a za stejnou dobu čtyř měsíců od registrace mám všude pětinu částky potřebné k vyplacení, zatímco na mášmailu mám třetinu - víc než všude jinde!!!

8 zadarmomat zadarmomat | 16. října 2015 v 4:20 | Reagovat

Nakonec jako první z e-mailů jsem nastřádala částku k výplatě u Gold mailu - ale pro její vyplacení pozor na plnění té podmínky přihlásit se po celou dobu vždy alespoň jednou za dva měsíce na svůj účet u nich, raději si to psát do kalendáře.

9 zadarmomat zadarmomat | 23. února 2016 v 14:30 | Reagovat

Na Goldmailu mám nastřádáno 1500,- po 3 letech klikání! Podmínka je tisícovka do roka, jinak nic nevyplatí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.