MÁTE ZE STRÁNEK NĚJAKÝ UŽITEK?
SDĚLTE TUTO ADRESU I SVÝM ZNÁMÝM!

JÍDLO - slevy nejen v prodejnách potravin

8. prosince 2012 v 15:12 |  Slevy

Potraviny a drogerie s blízkou nebo prošlou dobou trvanlivosti (expirací) či poškozené:
- regály s tímto zlevněným zbožím v běžných obchodech (např. Lidl - u vajec: jogurty, salámy)
- Olomouc - Euro potraviny (Dolní náměstí), Maxi market (Denisova třída)
- Levné potraviny - Jihlava ul. Benešova 1316/2 (bývalé Levné knihy)
- Síť obchodů Levné potraviny Lacinka-Zlevněnka od DKS Morava s.r.o. - 3xBrno (na Lidické i textil, batohy atd.), Tišnov, Olomouc, Kyjov - http://www.levne-potraviny.cz/
- Síť obchodů Levné potraviny s.r.o. - Praha 6x (Holešovice nonstop), Most, Litvínov, Ústí nad Labem, Děčín, České Budějovice, Tábor, Plzeň viz: http://www.levnepotraviny.cz/stranka-2-prodejny
- Levné potraviny s.r.o. e-shop: http://levnepotraviny.eu/
-------------------------------------------------------------------------


Zaregistrujte se bezplatně zde: http://www.pestryjidelnicek.cz/vp/?id=3kct

- získáte na e-mail obratem vzorový týdenní jídelníček na míru podle toho, kolik chcete zhubnout a dále 50 bodů ihned a další za doporučení viz na té registrační stránce potom úplně dole odkaz Věrnostní program:

Tesco poukázka 200 Kč (2000 bodů)

Poukázka na nákup jakéhokoliv zboží v kterémkoliv obchodě Tesco v hodnotě 200 Kč.

Tesco poukázka 500 Kč (5000 bodů)

Poukázka na nákup jakéhokoliv zboží v kterémkoliv obchodě Tesco v hodnotě 500 Kč.

Za co získáváte body?

  • 20 bodů - vytvoření vlastního profilu
  • 20 bodů - kompletní vyplnění vašeho profilu
  • 10 bodů - nový fanoušek naší stránky na Facebooku - klikněte Like
Poté:
  • 10 bodů - doporučení nového uživatele
Dále probíhá Soutěž (momentálně psána do 15. 5. 2015, ale poté třeba může být další, sledujte) viz poté odkaz nahoře - vítězí lidé s nejvíce body: Zapojte se do soutěže o nejaktivnějšího partnera služby PestrýJídelníček.cz a získejte poukazy na nákup zboží v obchodech Tesco, který můžete uplatnit kdekoliv v celé ČR.

Výhry

  • 1. místo - poukaz na nákup do Tesca za 2 000 Kč
  • 2. místo - poukaz na nákup do Tesca za 1 000 Kč
  • 3. místo - poukaz na nákup do Tesca za 600 Kč
  • 4. - 10. místo - poukaz na nákup do Tesca za 200 Kč

----------------------------------
----------------------------------


-----------------------------------
-----------------------------------

JAK NEPLÝTVAT V KUCHYNI:


http://tn.nova.cz/zpravy/na-vasi-strane/plesnive-potraviny-ktere-lze-jeste-jist-a-ktere-je-lepsi-vyhodit-do-kose.html - stále jedlé jsou i TVRDÉ plesnivé potraviny - sýry, salámy, zelenina, ... Tyto potraviny mají hustou strukturu a je tedy méně pravděpodobné, že v nich bují toxiny. Plísní napadené místo odřízněte centimetr až dva do hloubky a jídlo můžete konzumovat.

------------------------------------------------------

PEČIVO, OVOCE, ZELENINA:

- nakupovat večer, je o dost slevněno - např. pečivo a ovoce, zelenina:
... v Lidlu od 18 h - rohlík 0,90 Kč! (ale ne pokaždé)
... v Tescu od 18 h slevy 50 % na pečivo
... ještě větší slevy jsou v Kauflandu - např. rohlík za 0,50 Kč a ovoce, zelenina za pár korun, ale až tak od 19.15 h! (otevřeno mají do 22 h) - zároveň dávají zdarma černé bedýnkové plastové dírkované přepravky od paprik a rajčat (ale musíte natrefit na den, kdy jim to zrovna nepřijde v papírových krabicích a sami raději na pultu z nich zboží nevyndavejte, abyste si je uvolnili, ale ptejte se obsluhy, mívají volné ve skladu)
... ovoce a zelenina na venkovních stáncích v létě

-----------------------------------------------------

VÝROBNY:

V obcích, kde jsou různé výrobny potravin, bývají na ně značné slevy, např. v Olešnici na pomezí Moravy a Vysočiny je výrobna mléčných výrobků a když mají nadvýrobu, tak tam v místní mlékárně pro veřejnost dají přebytek za pakatel, např. tučný tvaroh po pětikoruně, který jinde stojí 30,- - http://www.ole.cz/

Levně mají např. salámy přímo z Kostelce u Jihlavy v jihlavské vinárně za rohem ul. Malátova 7 naproti parčíku (kousek od nové nemocnice) - za 60,- celá dlouhá velká šiška vysočiny či poličanu - vedoucí paní Slávka.

-----------------------------------------------------

SLEVOVÉ AKCE:

Šikovný odkaz na akční letáky různých obchodů: http://dovazime.kvalitne.cz/letaky.htm

-----------------------------------------------------

MC DONALDS:

Stáhněte si do mobilu, tabletu či počítače bezplatnou aplikaci Můj McDonald's a při nákupu v Mekáči na Masarykově náměstí dolním využívejte vždy časově omezené slevové kupony - ke každému nákupu lze jen jeden a každý pouze jedenkrát, stačí je obsluze ukázat na displeji telefonu nebo si je vytisknout. A najdete tu bonusové kupony, i když zrovna žádná akce neprobíhá.
Kupony jsou k dispozici i v papírové formě slevové knížky na provozovně:
konkrétně např. nyní do 18. 10. 2015 akce na velké hranolky - při nákupu jedněch máte druhé na základě voucheru zdarma :-)

https://www.mcdonalds.cz/cs/tiskove-zpravy/mobilni-aplikace-muj-mcdonalds-nove-i-pro-windows-phone-147.html - info, e-mail je ale už neplatný, dotazy na zuzana.svobodova@cz.mcd.com


-------------------------------------------------------

ALBERT SUPERMARKET I HYPERMARKET (= do r. 2009 Hypernova):

http://www.albert.cz/nase-znacka/zakaznicke-zaruky/ - dříve to tam měli přímo napsané, teď už to ze stránek stáhli, ale ptala jsem se písemně a stále to platí, musí se zavolat vedoucí:

- mají všude plno prošlého zboží, není až takový problém na něj narazit, dokonce jsem našla regál plný prošlého zboží - pokud s ním přijdete až po jeho koupi, dostanete poukázku - tj. prošlé zboží si rozhodně kupte, vyplatí se to - jeho cenu vzápětí dostanete zpět a poukázku na Váš příští nákup 50 Kč navíc :-) (ale musíte jim to říct až po zaplacení u pokladny jakože jste si toho všimli až potom!)

- podle těchto celorepublikových podmínek řetězce si vyžádejte (a nedejte se odbýt!) poukázku v hodnotě 50 Kč na Váš příští nákup i pokud na účtence najdete jinou cenu než je v uvedeno v regálu se zbožím nebo v akčním letáku (pokud leták neopravují informační cedulí) ... ceny se mění tak rychle, že to absolutně nestíhají a chybné ceny jsou pomalu na každé druhé účtence
... samozřejmě vám musí vrátit cenový rozdíl: zaplatíte za výrobek vždy tu cenu, která je uvedena na jeho cenovce nebo v letáku, nikoli tu na účtence

TIP:

Pokud někde zrovna poukázky nemají, musí Vám dát tuto slevu jiným způsobem (je to jejich problém, že si je včas z centrály neobjednali do zásoby) - např. si tam po domluvě rovnou něco vezmete za cca 50 Kč bez placení.

-----------------------------------------------------

KAUFLAND:


- viz Záruky:

a) Nejnižší ceny!
Pokud zaplatíte ve stejný den v prodejně Kaufland za výrobek označený "nejnižší cena" více, než jste viděli u srovnatelného výrobku v konkurenčním obchodě našeho města, vrátíme Vám rozdíl!

b) Absolutní čerstvost! Rychlé odbavení u obslužného pultu! Rychlé odbavení u pokladen!
Čekali jste déle než 5 minut a nebyly otevřeny všechny pokladny nebo váhy anebo jste našli prošlé zboží? Na Informacích od nás obdržíte poukázku na Váš příští nákup v hodnotě 30,- Kč.


- viz Náš servis:

Ochutnejte zdarma!
Kaufland servis: Ochutnejte zdarma!
Ať už chutný sýr nebo voňavou klobásu - u našeho obslužného pultu očekávejte jen lahůdky nejvyšší kvality. Co neznáte, můžete samozřejmě ochutnat. Naši školení pracovníci jsou zde pro Vás. Ochutnejte a poznejte skutečnou čerstvost lahůdek z našeho obslužného pultu!

-----------------------------------------------------

TESCO:


- zařiďte si kartu Clubcard a při nakupování na ni získávejte body, za které dostanete poukázky a slevové kupony, speciální sleva k datu narození, pokud ho máte v registraci vyplněno včetně korespondenční a e-mailové adresy, dvojnásobek bodů za nákup online, pokud vložíte číslo Clubcard - http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ (za dovoz je cena od 59,- dle času závozu)

- Při nasbírání minimálně 300 bodůza dané období (včetně těch převedených z předešlého období), Vám jako poděkování za Vaše nákupy zašleme Clubcardpoukázky.
Hodnota 1 bodu je 0,10 Kč a body se převádí vždy po 50 násobcích. Platnost Clubcard poukázek je celé 2 roky a jsou platné pouze s kartou Clubcard. Je možné je uplatnit na nákup libovolných výrobků v kterémkoliv obchodě Tesco v České republice (kromě čerpacích stanic a lékárnách v rámci Tesco Extra).
- přehled bodů dostanete poštou čtyřikrát ročně, nevyčerpané body se převádí do dalšího období nebo jejich počet zjistíte kdykoli zdarma na lince Clubcard 800 222 555, která je Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8.00 do 20.00


- možnost získání dalších poukázek do Tesca viz SLEVY - nejnižší ceny a slevové weby

-----------------------------------------------------------------

BILLA (dříve Delvita):


- zařiďte si kartu Billa Club a při nakupování na ni získávejte body, za které dostanete slevy na zboží označené regálovou kartičkou Billa Club a dále na zboží vystavené na stojanu Billa Clubu.

------------------------------------------------------------------

TIP:

Vemte si na jednu registraci více karet - tzv. doplňkových, rozdejte v rodině a získávejte body na společný účet, rychleji se tak nahromadí :-)

------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------

RECEPTY ZDARMA NA NETU - jídlo vařené doma vyjde taky s velkou slevou:

http://www.tefal.cz/Tefal+magazine/Recipes/Recipes.htm - jako použitý přístroj zvolte parní hrnec

http://www.potravinova-alergie.info/parni-hrnec-recepty.php - recepty podle typu potravinové alergie

http://www.oetker.cz/cz-cs/nase-recepty - s použitím přípravků Dr. Oetker
http://www.pecemenavelikonoce.cz/ - Dr. Oetker - i videorecepty - pouze na Velikonoce
http://www.sladkaprani.cz/cs/recepty/ - pouze sladké - recepty Dr. Oetker a dále recepty lidí z veřejnosti (i bez přípravků Dr. Oetker) - po zaregistrování můžete vkládat vlastní recepty

Recepty na skoro všechny buchty s tvarohem:
Klikni na odkaz:
https://www.google.cz/search?q=tvarohov%C3%A1+buchta&hl=cs&client=firefox-a&hs=ykT&rls=org.mozilla:cs:official&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=heclUYLaE4_csgbW9IHYBg&ved=0CC4QsAQ&biw=1288&bih=883)
a potom ťukni na vybranou buchtu (obrázek) → poté klikni na → NAVŠTÍVIT
STRÁNKU. Odejít/vypnout - klikni na křížek vpravo nahoře

Rádi byste vařili, ale nemáte na čem? Stačí si koupit jednoplotýnkový elektrický vařič, zcela jistě se neopravitelně porouchá do konce dvouleté záruční lhůty (i dvouplotýnkový to stíhá při denním vaření :-)) a pokud si schováte účtenku, vrátí vám pak při reklamaci peníze, takže je to jako kdyby byl zdarma zapůjčený :-)
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------

TIP:

Výplata má přijít až za pár dnů a vy koncem měsíce už nemáte pomalu na jídlo? Nechte si dovážet obědy, jedny plné kastrůlky stačí pro jednoho na oběd i večeři a platí se až za měsíc - faktura za předchozí měsíc a ještě vám je dovezou až domů a jídlo máte bez práce - bez nakupování a vaření :-)
Např.:
- Jihlava, při ceně 66,-/1 oběd včetně dovozu to vychází za pracovní dny cca 1400,-/měsíc

=================================================================
=================================================================

Vyberte si PENÍZE ZDARMA - 300 Kč i víc zdarma ihned a další za doporučení:

150 KČ OD EQUA BANK - za založení běžného účtu na kód - výdělek neomezen A VÝBĚRY KARTOU ZDARMA ZE VŠECH BANKOMATŮ VŠECH BANK V ČR!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.