MÁTE ZE STRÁNEK NĚJAKÝ UŽITEK?
SDĚLTE TUTO ADRESU I SVÝM ZNÁMÝM!

JIHLAVA - PRVNÍ VSTUP ZDARMA - různá cvičení

6. prosince 2012 v 16:05 |  Sport


V Jihlavě zdarma první vstup - jako obuv nutné tenisky (kromě Pilates - to je naboso) - zdarma je tam v šatně i krém na ruce a pleťové mléko (využít to dříve než budou koncem září tři dny otevřených dveří v rámci akce Dny fitness Česko se hýbe) na jeden celý den (lze střídavě odcházet a přicházet) do - DoubleDRIVE club Fitness Jihlava v budově Globusu - vchod zezadu, obejít kolem potravin - ul. Žižkova 13 - lze navštívit různá skupinová cvičení po celý den včetně parní sauny (vstup pouze v plavkách), lze i cvičit sám jak kdo chce (posilovací stroje plus v cardio zóně běhací pásy, steppery - jako chůze do schodů, rotopedy - jako na kole, crossové neboli eliptické trenažéry - jako na běžkách včetně pohybu paží, činky, žíněnky, gumy, velké míče), muži nesmí mít tílko bez rukávů!, ručník vám bezplatně půjčí, na skříňku žádná záloha také není, vstup je přes turniket na kartu, přelezte ho -vyplňte formulář viz odkaz - zavolají vám.
... dancing, pilates a spinning je v samostatné místnosti (dveře vedle šaten)

(časy, kdy je v rozvrhu psáno Zone match se vás netýkají, jde o soutěž členů klubu, kdy se jim díky MyZone pásu počítá výkon během jedné hodiny, můžou libovolně cvičit co chtějí, vítěz dostane drobnou odměnu)

----------------------------------------


V Jihlavě zdarma první body space plus vibrační plošina plus iontový nápoj, objednejte se.

-----------------------------------------

Každoročně v Jihlavě zdarma:
trénink včetně techniky dýchání, ochlazování, relaxace http://nordicmorava.cz/ a zapůjčení holí Nordic walking:
1) cca za týden od Světového dne bez tabáku, např. 7. 6. 2014 v 10-12 h na Masarykově náměstí horním u moráku (morového sloupu)
2) v rámci Evropského týdne mobility v září, např. 20. 9. 2014 ve 14-17 h na parkovišti u ZOO

-------------------------------------------------
-------------------------------------------------

TIP:

Vyberte si PENÍZE ZDARMA - 300 Kč i víc zdarma ihned a další za doporučení:

150 KČ OD EQUA BANK - za založení běžného účtu na kód - výdělek neomezen A VÝBĚRY KARTOU ZDARMA ZE VŠECH BANKOMATŮ VŠECH BANK V ČR!!!
 


Komentáře

1 zadarmomat zadarmomat | 30. června 2016 v 9:03 | Reagovat

Zjistěte si na Magistrátu, kdo každý rok dostane dotace na sportovní aktivity, ten je pak většinou pořádá zdarma, např. v Jihlavě to vychází v Novinách jihlavské radnice, třeba to výše uvedené nordic walking závisí na tom, zde který rok dostane dotaci, dále např. www.elitavers.cz - bylo třeba zdarma 10 lekcí sebeobrany - juda či opakovaně plavání pro děti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.