MÁTE ZE STRÁNEK NĚJAKÝ UŽITEK?
SDĚLTE TUTO ADRESU I SVÝM ZNÁMÝM!

PENÍZE ZA KONTAKT NA KLIENTA - realitky, sponzoři, hromosvody, půjčky, oddlužení

10. prosince 2012 v 13:49 |  Peníze

POKUD PŘÍMO SAMI CHCETE VYUŽÍT JAKOUKOLI NABÍDKU UVEDENOU NÍŽE, UVEĎTE JAKO DOPORUČITELE MĚ: NAPIŠTE MI E-MAIL NA pbrodeck@gmail.com PŘEDÁME SI NA SEBE KONTAKTY, POTVRĎTE SPLNĚNÍ PODMÍNEK (SDÍLENÍ JEJICH ODKAZU NA FACEBOOKU) A JÁ VÁM VĚNUJI POLOVINU ODMĚNY!

=====================================================

IZOLACE DOMŮ, BYTŮ PROTI ZIMĚ I HLUKU:

Byli jste spokojeni s naší prací? Líbí se Vám naše produkty, ale sami je nemáte jak využít? Doporučte nás svému sousedovi či známému a my Vám vyplatíme finanční odměnu.

-------------------------------------------------------------------------------

ZNÁTE LIDI? CHCETE NA TOM VYDĚLAT?
Víte o někom, kdo prodává dům? Pronajímá byt? Napište na FB profil výše, nebo na mail filip.koenig@bf-consulting.cz. Odměnaza obchod jistá.

---------------------------------------------------------------------------------------

REALITNÍ KANCELÁŘ MMREALITY:
- 10 000 Kč za přivedení kupce bytu v Praze

----------------------------------------------------

KRÁLOVŠTÍ LVI - HOKEJOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ:
Za sehnání sponzora odměna 15% z darované částky.

-----------------------------------------------------

NEJLEVNĚJŠÍ HROMOSVODY:
- tel. 725 738 552 (z facebooku)
-1 000 Kč za každého dohozeného klienta na koupi hromosvodu

--------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------

TIP: jistě vám odměnu za sehnání klienta či sponzora ráda vyplatí i kdejaká jiná firma

---------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------

PŮJČKY, ODDLUŽENÍ:


FINPO.EU:


Puškinova 29, Brno
Tel.: 777 789 111 (8-16h)

Zajímavé výdělky! Doporučte nám klienta a my Vám vyplatíme odměnu 1000 až 5 tis. Kč za doporučení.

---------------------------------------

ODDLUŽEN.CZ:


Doporučte známého na oddlužení a získejte 1000 Kč.

---------------------------------------

VOLKSBANK:

Seženete dlužníka, získáte odměnu 500 korun

Volksbank 4. února spustila akci zaměřenou na získání klientů, kteří si do 30. dubna 2013 u banky sjednají produkt Fér půjčka. Jak stávající, tak nový klient, kterému bude úvěr schválen, budou odměněni částkou 500 korun. Každý klient může doporučit jen jednoho nového klienta.
"V letošním roce odhadujeme přínos akce v řádu tisíců nových klientů," doplňuje Lucie Hálová z Volksbank.

------------------------------------------

DLUHOVÉ CENTRUM POHODA:


- 500 Kč za každý kontakt na klienta vhodného na oddlužení = insolvenční řízení = osobní bankrot (podmínky osobního bankrotu viz níže)

Telefon739 316 057

E-mailzemanova.slavka@seznam.cz


-------------------------------------------

KONSOLIDACE, ÚVĚRY, PŮJČKY:


konsolidaceuverypujcky@seznam.cz

FÉR NABÍDKA KTERÁ SE NEODMÍTÁ :-) :

Máte ve svém okolí někoho, kdo má problém s exekucí, se spoustou dluhů, někoho kdo chce dát všechny své půjčky do jedné, nebo zkrátka někoho kdo jen potřebuje půjčit a v bance mu kvůli registrům, či příjmu úvěr neschválí ?

Doporučte nám ho do zpráv, nebo na email a pokud se dotyčnému náš úvěr schválí a vyplatí, bude Vám náležet předem dohodnutá část provize a myslíme, že to bude zajímavá částka :-) !

----------------------------------

PENĚŽNÍ POMOC MOST:


POZOR,FINANČNÍ BONUS OPRAVDU PRO KAŽDÉHO, SDÍLEJTE! Víte o někom, kdo má momentálně finanční potíže a potřeboval by pomoci? Doporučte nám nového zákazníka a získejte od nás finanční bonus 200 Kč + balíček drobných dárků nejen pro Vaše děti! Stačí nám předat tel.č. na potencionálního zák. a my sami se s dotyčným spojíme a zcela diskrétně a seriózně mu nabídneme nebankovní půjčku. Podmínkou přiznání bonusu je SDÍLENÍ tohoto odkazu a UZAVŘENÍ SMLOUVY s klientem.

Kontaktujte nás na FB nebo volejte 603 404 796

----------------------------------
----------------------------------

OSOBNÍ BANKROT:

Dlužník musí podat insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení, k místně příslušnému soudu, a to v zákonem přesně předepsané formě a se všemi povinnými přílohami, jinak vám to soud zamítne - toto právě vypracovávají za poplatek specializované firmy, aby to hned napoprvé bylo všechno v pořádku.
Zároveň podejte i prohlášení o maximální možné záloze, kterou můžete soudu zaplatit předem, aby vám náhodou nestanovil vyšší než na co máte, většinou se tím řídí, maximální záloha je až 50 tisíc Kč a záleží jen na soudci, zda a jakou stanoví (vrací se po oddlužení - tj. třeba až po pěti letech!).
Také můžete požádat o ponechání vyššího životního minima.

http://portal.gov.cz/app/zakony/zakon?q=182/2006 - Insolvenční zákon č. 182/2006 Sb.

http://www.oddluzovacicentrum.cz/kalkulacka-oddluzeni - kalkulačka, zda máte nárok (předběžně orientačně)

http://www.osobni-bankroty.cz/tp/Objedn%C3%A1vka-konzultace-k-vyhlaseni-osobniho-bankrotu.html - bezplatná konzultace konkrétní osobní situace - zda skutečně máte nárok na osobní bankrot (není to ale pro nezaměstnané a živnostníky)

http://www.centralniregistrdluzniku.cz/insolvencni-rejstrik.htm - průběh insolvenčního řízení pak sledujte na internetu, nespoléhejte na dopisy do schránky, pošta nemusí být stoprocentně spolehlivá


PODMÍNKY:


... musíte mít takové příjmy, které během pěti let splácení pokryjí 30% dluhů plus měsíčně cca 1100,- odměna správci insolvenčního řízení placená finančnímu úřadu plus vaše životní minimum, druhá možnost je mít takový majetek, aby jeho prodej pokryl těch 30% dluhů a máte to vyřešeno jednorázově bez splácení

... nesmíte být v posledních 5 letech pravomocně odsouzen za trestný čin majetkové či hospodářské povahy, pokud to nesplňujete, potřebujete dobrého advokáta, aby přesto soud přesvědčil, že se vám dá věřit

... v době podání k soudu nesmíte být podnikatel - mít aktivní živnostenský list, pokud ho máte, musíte ho nejdřív pozastavit či přerušit, znovu obnovit ho můžete, jakmile soud oddlužení povolí

... dluhy z podnikání (tj. faktury s vaším IČ) můžou činit maximálně 30% všech dluhů

... musíte mít minimálně dva věřitele, kterým dlužíte

... pokud dosud všechno v pořádku splácíte, tak musíte být minimálně v situaci, kdy vám kvůli splátkám nezbývá dost peněz na běžný život - pak neváhejte, čím dříve to podáte, tím lépe!


VÝHODY:

... ihned po zahájení insolvenčního řízení nad vámi ztrácí moc věřitelé, exekutoři i jejich dražby
... přestanou vám nabíhat úroky z prodlení a penále
... celkem až 70% dluhů nemusíte platit
... věřitelé, kteří včas nepřihlásí svoje pohledávky na ně ztrácí nárok - proto jakmile se pro osobní bankrot rozhodnete a máte ověřeno, že jeho podmínky splňujete, přestaňte s věřiteli komunikovat a cokoli jim podepisovat!!!


POZOR!

... pokud v průběhu splácení něco zdědíte, budou z toho placeny pohledávky věřitelů až do 100%


TIPY:

... výplatu si nechávejte posílat hotovostně, protože na účtu vám ji mohou zabavit

... při nákupu movitých věcí vždy žádejte fakturu (všude jsou povinni vám ji na požádání vystavit) a pečlivě si je schovávejte, protože je na ní uvedeno, že vy jste kupující, na rozdíl od běžné účtenky, čili v případě dluhů příbuzných a známých (a to se může stát komukoli) máte doklad pro exekutory, že to je vaše a s dlužníkem to nemá nic společného, tedy to nemohou zabavit!!!

-----------------------

P. S. Vězení za dluhy jako v minulosti už možné není, dle Listiny základních práv a svobod, která je součástí ústavního pořádku ČR, není možné nikoho uvěznit za neplnění svých závazků.
Jedině by v tom musel být nějaký podvod (např. při žádosti o úvěr doložení nepravdivých příjmů), poškozování věřitelů (např. převodem majetku na jiné osoby, zatajováním majetku), vězení je také za neplacení alimentů (živit závislé osoby je zákonná povinnost) a za trestný čin předlužení:
Trestného činu předlužení se dopustí mimo jiné ten, kdo si byť i z vědomé nedbalosti přivodí předlužení tím, že činí vydání hrubě nepřiměřená svým majetkovým poměrům. Potrestán může být odnětím svobody až na jeden rok. Vznikne-li v důsledku uvedeného jednání značná škoda, horní hranice trestní sazby se prodlužuje na tři roky. V případě vzniku škody velkého rozsahu je to dokonce pět let.
http://www.pujcky-aktiv.cz/neschopnost-splacet.html

-------------------------------------------------
-------------------------------------------------

TIP:

Vyberte si PENÍZE ZDARMA - 300 Kč i víc zdarma ihned a další za doporučení:

150 KČ OD EQUA BANK - za založení běžného účtu na kód - výdělek neomezen A VÝBĚRY KARTOU ZDARMA ZE VŠECH BANKOMATŮ VŠECH BANK V ČR!!!
 


Komentáře

1 Draco Draco | Web | 14. března 2014 v 9:09 | Reagovat

Trošku jsem se v tom ztratil, ale jinak některé informace jsou opravdu užitečné. Ohledně oddlužení doporučuji kouknout i na web www.clevermoney.cz jsou tam odpovědi na časté dotazy, což se také hodí...

2 Dano Dano | 9. června 2016 v 7:04 | Reagovat

Základní informace o americké hypotéce:

http://www.cashbroker.cz/americka-hypoteka/

3 zadarmomat zadarmomat | 5. prosince 2016 v 18:12 | Reagovat

Firmy vyplatí odměny za sehnání zaměstnanců, kteří překonají zkušební dobu: doporucal.cz až čtyřicet tisíc za jednoho firma Automotive Lighting, další podobně, např. firma Valeo 3000,- za montážního dělníka v Humpolci.

4 zadarmomat zadarmomat | 16. května 2017 v 13:06 | Reagovat

E.ON - poukázka 500,- za vyplnění kontaktů na známého, který chce také přejít k E.ONu, který máte: https://www.eon.cz/domacnosti/vyhody-pro-zakazniky/dalsi-sluzby/sluzba-zakaznikum

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.