MÁTE ZE STRÁNEK NĚJAKÝ UŽITEK?
SDĚLTE TUTO ADRESU I SVÝM ZNÁMÝM!

O MILION KČ 2x ROČNĚ - ČS výherní vkladní knížka

6. prosince 2012 v 18:16 |  Soutěže

Založte si v České spořitelně Výherní vkladní knížku, stačí tam mít tisícovku (knížek může mít každý kolik chce) a je dvakrát ročně ve hře o MILION Kč (mimo jiné menší výhry) - knížek prý je celkem přes 12 milionů kusů :-)

Tisícovku tam stačí mít k poslednímu dubnu a říjnu, losování je první pracovní den v květnu a listopadu, výsledky jsou známy za 2 dny - buď vytištěné u vchodu v bance nebo na jejich internetových stránkách nebo na požádání na přepážce banky.
Takže si knížku stačí založit k poslednímu předchozího měsíce, pak se dá vždycky zrušit a tisícovku máte zpátky, tedy sázka bez jakékoli ztráty nebo stačí nechat tam minimální zůstatek 20,- a zbytek do tisícovky vždycky vybrat a pak zase dodat na tu stejnou knížku, aby se pořád nemusela rušit a pak zase zakládat nová. Dvakrát ročně to někdo vždycky dostane!
(navíc tak máte 4x ročně při zakládání a rušení či vkladech a výběrech jejich skvělé bonbóny a někde i za čekání ve frontě čokoládu :-))

Dotazy i výsledky losování: tel. 800 207 207
Výsledky jsou i na jejich stránkách:
http://www.csas.cz/ - v horní liště klikněte na Dokumenty ke stažení a tam dole na Slosovací listiny výherních vkladních knížek

----------------

P. S. Banka nedává žádnou finanční odměnu za získání nových klientů pro tento produkt (nábor - doporučení).

----------------------------------------------------
----------------------------------------------------

BEZPEČÍ PRO VAŠE PENÍZE:

- v případě krachu finanční instituce vám peníze (většinou podle zákona do 20 pracovních dní) vrátí stát, v kterém má sídlo mateřská banka - 100% vkladu, maximálně však 100 000 EUR v každé fin. instituci - čili vyšší částku rozdělit do více fin. institucí (jednotné v celé EU):

http://www.fpv.cz/cs/co-je-pojisteno.html - FPV - Fond pojištění vkladů ČR

http://www.fpv.cz/cs/uzitecne-odkazy.html - odkazy na podmínky států, jejichž pobočky působí v ČR (Česká spořitelna - pod Erste Group - Rakousko)

http://www.fpv.cz/cs/aktuality/o-klienty-zahranicnich-bank-se-postara-fond-pojisteni-vkladu.html?hilight=multilater%C3%A1ln%C3%AD - FPV (Fond pojištění vkladů) ČR v případě krachu poboček zahraničních bank z EU funguje podle uvedené Multilaterální dohody Multi-lateral memorandum of understanding z roku 2011 jako kontaktní místo a po dohodě zajišťuje i výplaty, takže už nikam nemusíte na vlastní náklady cestovat pro vyřízení! Tato dohoda byla přijata v rámci EFDI (European Forum od Deposit Insurers) = Evropské fórum pojistitelů vkladů - tj. mezinárodní nezisková organizace se sídlem v Belgii: http://efdi.eu/index.php?id=7

Pokud by se kolaps banky dotkl většího počtu tuzemských klientů poboček bank ze států mimo tuto dohodu, je Fond pojištění vkladů připraven pomoci se zajištěním a organizací výplaty náhrad na území České republiky.
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
TIP:
Vyberte si PENÍZE ZDARMA - 300 Kč i víc zdarma ihned a další za doporučení:
150 KČ OD EQUA BANK - za založení běžného účtu na kód - výdělek neomezen A VÝBĚRY KARTOU ZDARMA ZE VŠECH BANKOMATŮ VŠECH BANK V ČR!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.