MÁTE ZE STRÁNEK NĚJAKÝ UŽITEK?
SDĚLTE TUTO ADRESU I SVÝM ZNÁMÝM!

AŽ 22 500 KČ - ZUNO BANKA - za založení účtů

11. ledna 2013 v 0:01 |  Peníze

ZUNO BANKA ČR (POD RAIFFEISEN BANK) - AKCE MYFRIENDS PLUS - BĚŽNÝ ÚČET:

NEVÝHODA BĚŽNÉHO ÚČTU U ZUNO BANKY (PROTO UŽ TUTO BANKU NEDOPORUČUJI):

Pokud nemáte pro zadaný platební příkaz na účtu dost peněz hned brzy ráno v den splatnosti, příkaz se neprovede, i když tam peníze během tohoto dne přijdou (což pokud čekáte peníze z jiné banky, tak obvykle přicházejí až během dne)!!! Musíte ho znovu odeslat. (U všech ostatních bank příkaz čeká na peníze i několik dnů!) Je to velmi nepraktické, v dnešní době na bankovním trhu nenormální, neseriozní a neprofesionální, Zuno banka mě v tomto hodně zklamala, den splatnosti je přece dán datem a když mi tam přijdou peníze v jednu odpoledne, nemají důvod mi tento den příkaz odmítnout provést!!! Takhle to fungovalo až do léta 2014, dál nevím, protože jsem účet zrušila, nervy mám jen jedny .-)

TIP: založte si raději normálně fungující (odměny za doporučení řádně platící) a výhodnější Equa banku, do Zuno kvůli bezplatnému zrušení jejich účtu nemusíte, vše zařídí nová banka - viz Kodex mobility v Equa bance:
P. S. POKUD JSTE BONUS ZA ZALOŽENÍ ÚČTU DOSTALI, RUŠTE ÚČET AŽ PO UPLYNUTÍ CELÉHO ROKU OD PŘIPSÁNÍ BONUSU, JINAK BY HO CHTĚLI VRACET! (Účet můžete klidně nechat prázdný, nepoužívaný, nic nestojí.)
UCET je také mozne zrusit na zaklade zpravy zaslane z online bankingu - pres zalozku Nastaveni a pomoc/Zpravy
Postaci napsat, ze zadate o zruseni UCTU. Pokud k nemu mate dalsi sluzby, napriklad UCET PLUS, SMS PLUS apod., je potrebne vyjadrit i souhlas s jejich zrusenim.

Odměny za doporučení Zuno banka rovněž neplní:

Další důvod, proč už tuto banku už nedoporučuji je, že neplní své sliby a neplatí za doporučené lidi stanovené odměny (zaplatila jich pouze několik prvních zpočátku), a to bez konkrétního vysvětlení, pouze s obecným odvoláním na podmínky, že byly údajně porušeny (prostě si to jen tak vymyslí a vůbec nenapíše jak a v čem konkrétně vidí porušení) a že to není právně vymahatelný nárok, avšak klienty si ráda ponechá a žádný konkrétní důvod svého jednání neuvede, dluží mi několik tisíc Kč!!! Zřejmě mají nějaké finanční problémy, nevím, zda svým zaměstnancům za odvedenou práci také neplatí??? To už právně vymahatelné je, zřejmě proto zavedli akviziční činnost (kterou běžně jinak vykonávají pracovníci poboček) bez pracovních smluv, aby měli tuto práci odvedenou bezplatně, je to na pováženou, když musí banka šetřit tímto způsobem! Jiné logické vysvětlení mě nenapadá a banka ani po opakovaných žádostech o uvedení důvodu nic konkrétního neuvedla, tak si to přeberte sami.


=================================================


info@zuno.cz - dotazy
- lze jim i napsat, aby Vám zavolali - aby to platili oni :-)
http://www.facebook.com/zuno.cz?ref=ts&fref=ts - na Facebooku Vám odpoví na jakékoli dotazy a při problémech s internetovým bankovnictvím sami zavolají i tel. zaktivují nový účet i kartu

NEMUSÍTE MĚNIT BANKU!
ÚČET U ZUNO MŮŽETE POUŽÍVAT ČISTĚ JEN PRO ZÍSKÁNÍ ODMĚN:

OD 18 LET
TRVALÉ ČI PŘECHODNÉ BYDLIŠTĚ V ČR

Nejpozději do 60 dnů od podpisu smlouvy (v praxi za měsíc od aktivace účtu) Vám banka připíše za nově založený běžný účet u nich 300,-, pokud do měsíce zaplatíte libovolnou částku kdekoli debetní kartou, která je k účtu také zdarma (třeba jen za jeden rohlík :-)) a především pokud jste při založení účtu uvedli číslo promo akce - tj. 13-ti místný promo kód - POZOR! PRO KAŽDÉHO JE PROMO KÓD JINÝ, KAŽDÉMU MUSÍ PŘIJÍT NA JEHO VLASTNÍ E-MAIL, NA ROZDÍL OD PODOBNÝCH AKCÍ OSTATNÍCH BANK (určitě je škoda zakládat si svůj účet u ZUNO bez promo kódu a ošidit se tak o odměnu - zpětně doplnit nejde):

PRO ZJIŠTĚNÍ PROMO KÓDU NA ODMĚNU pátrejte po lidech, kteří kódy nabízejí (tj. již mají účet) - např. ve fóru (téma off topic) na http://www.votocvohoz.cz/ nebo ve facebookových skupinách s tématy přivýdělek apod.
- spolu s vyjádřením souhlasu se zasíláním marketingových sdělení - tj. reklam od ZUNO, což je podmínka jejich odměny, třeba si na to lze vytvořit mail, aby vás to neotravovalo na vašem běžném (i když mně to přijde jako formalita, protože mi za půl roku od nich žádný reklamní mail nepřišel), na tento mail vám poté přijde kód. Nic dalšího o doporučiteli vědět podle podmínek nemusíte, kdyby se vyptávali, je to přes známou známého a víc nevíte. Promo kód posílá přímo Zuno banka, na základě mé žádosti. Účet si pak založíte vyplněním formuláře, který se zobrazí rovnou s vyplněným promo kódem, pokud kliknete na ten promo kód co Vám přijde v tom e-mailu od Zuno nebo ho můžete vyplnit sami klasickou cestou na stránkách banky zde (raději kopírovat, abyste neudělali chybu, např. záměna nuly a písmene "o" apod.): http://www.zuno.cz/stante-se-klientem/ - vpravo dole kliknout na první růžovou ikonu s názvem Otevřete si účet, vše vyplňte, v části Kontaktní údaje nechte zafajfkované Chci vždy vědět, co je v ZUNO nové (to je ten souhlas s reklamou, který je podmínkou odměny) a úplně dole klikněte na modrý text Mám promo kód a zadejte ten, co Vám přišel mailem - na základě toho dostanete odměnu. Heslo do online bankingu (ovládání Vašeho účtu na internetu, které budete mít přístupné až poté, co Vám kurýr doručí smlouvu a účet bude aktivován) nemá obsahovat žádné existující slovo a může být třeba ve tvaru pět písmen, z toho aspoň jedno velké a tři čísla, žádný znak raději neopakovat, např.: Kldvn593 - pomůcka pro zapamatování je např. jako zde vynechat z nějakého slova nebo několika slov samohlásky - zde slovo Kladivoun. Teprve poté klikněte na Potvrdit.
- až přijde smlouva k účtu, musíte účet aktivovat (na netu sami po přihlášení na účet nebo si nastavíte na netu u účtu heslo do call centra, zavoláte a nastaví to za vás)
- poté můžete doporučovat za odměnu dalším (viz níže) a na účet si poslat nějakou částku, abyste pak mohli zaplatit kartou
- až přijde poštou samostatně debetní karta, která je také zdarma, také ji stejným způsobem nejprve musíte aktivovat a poté s ní zaplatit

DEBETNÍ KARTA = VAŠE PENÍZE na účtu, které tam vložíte nebo tam přijdou
(neplést s kreditní kartou, která by znamenala naopak půjčku, tj. peníze od banky za úrok)

Místo 300,- můžete získat 500,-, pokud si do 30 dnů od založení účtu sjednáte půjčku či kreditní kartu a bude schválena.

Další peníze, celkem max. 22 500,- (odměna, kterou jste sami získali za založení svého účtu se do toho nepočítá, ta je navíc) můžete získat poté až budete mít založený a aktivovaný svůj účet ZUNO a váš vlastní promo kód použijí při zakládání další lidé - odměny za doporučení neboli MGM (member get member), stačí pak vyplnit toto:
http://www.zuno.cz/myfriends/ - předem vám musí nový klient odsouhlasit použití jeho e-mailu za účelem zasílání marketingové komunikace ze strany ZUNO BANK (bez toho nárok na odměnu není) - na jednoho člověka lze založit jen jeden účet s odměnou, každý musí zadat svůj vlastní e-mail
... odměna v praxi přichází na účet průměrně do 37 dnů od aktivace účtu nového klienta
... e-mailem Vám Zuno banka zpětně na požádání podá informaci, kolik promo kódů, které jste někomu doporučili, propadlo - nebylo využito (každý platí 30 dnů) - můžete tedy místo nich shánět nové doporučené - ptát se ale musíte touto cestou: po přihlášení do online bankingu - Kontakty - zpráva z online bankingu

... účet má standardní věci zdarma (založení a vedení účtu, zrušení účtu, odeslané a přijaté platby, internetové bankovnictví, platební kartu ...)
- od října 2013 jsou debetní karty bezkontaktní - při platbě bezkontaktní kartou není nutné při platbě částek do 500 Kč zadávat PIN kód. Platba je realizována tak, že platební kartu u bezkontaktních transakcí je nutné pouze přiložit k platebnímu terminálu u obchodníka a daná částka bude odečtena.
- místo zpoplatněného výběru z bankomatu se dá použít zdarma výběr kartou na pokladnách prodejen, tzv. cash back, stačí mít nákup nad 300,- a můžete vybrat 100,- až 1500,-:
nebo pokud máte kreditovou jízdenku (kartu) Student agency, tak si to převodem z účtu poslat na ni a pak zdarma v hotovosti vybrat z této jízdenky u Student agency nebo na jejich kontaktních místech (např. prodejna Čedok v Jihlavě dole na Masarykově náměstí):

... jako první v ČR - na platební kartě máte i číslo svého účtu
... pokud o kartu žádáte přes internet, můžete si zvolit vlastní PIN (karta přijde později než smlouva k účtu - samostatně)
... nově můžete založit bez kurýra jen po netu, když ofotíte dva doklady totožnosti s fotkou a výpis z účtu, který máte u jiné banky
... pobočku mají jen v Praze, ale vše se řeší přes internet - nejrychleji reagují na dotazy na chatu (odkaz nahoře přímo na stránkách zuno.cz) nebo na facebooku
... hotovost lze vkládat jedině na přepážce České pošty poštovní poukázkou - tj. složenkou A


POZOR!
Nesmíte to, za co byla odměna, tj. účet, kreditku či půjčku minimálně rok po připsání odměny zrušit (účet) či předčasně splatit (úvěr), jinak odměnu budou chtít od obou (doporučujícího i doporučeného) vrátit!!! O nutnosti odměnu vrátit by Vás informovali, nestrhávali by účet do případného mínusu.
(Ale vzhledem k tomu, že účet nic nestojí, nemusíte o něm ani vědět, jen si vybrat odměnu a pokud nechcete další peníze za doporučení nebo jste již maximální dané částky dosáhli, za rok můžete účet zrušit - raději o den později, aby ten rok skutečně uplynul.)
-----------------

P. S. Stejná akce běží i na Slovensku, a to do 30. 11. 2013, ale lze mít účet buď v ČR nebo v SR, ne u obou zároveň: http://www.zuno.sk/myfriends/

UŽ MÁTE BONUS NA DOSAH
Keď si Váš kamarát otvorí ÚČET do 30 dní, získate 10 €. Alebo, ak zatúži počas svojho prvého mesiaca v ZUNO aj po PÔŽIČKE - vrátaneREFINANCOVANIA jeho starej pôžičky, KREDITKE alebo PLATINOVEJ KREDITKE - a schválime mu ju -, môžete získať 20 €.
Ak budete mať obaja PLATINOVÚ KREDITKU, za odmenu Vám namiesto toho odpustíme mesačný poplatok za vedenie na celé tri roky.
Podmienky akcie (pdf), Dodatok (pdf)
ZUNO team
+421 2 456 99 999
Chat

--------------------------------------------------------------

BEZPEČÍ PRO VAŠE PENÍZE:

- v případě krachu finanční instituce vám peníze (většinou podle zákona do 20 pracovních dní) vrátí stát, v kterém má sídlo mateřská banka - 100% vkladu, maximálně však 100 000 EUR v každé fin. instituci - čili vyšší částku rozdělit do více fin. institucí (jednotné v celé EU):

http://www.fpv.cz/cs/co-je-pojisteno.html - FPV - Fond pojištění vkladů ČR

http://www.fpv.cz/cs/uzitecne-odkazy.html - odkazy na podmínky států, jejichž pobočky působí v ČR (ZUNO BANK je rakouská)

http://www.fpv.cz/cs/aktuality/o-klienty-zahranicnich-bank-se-postara-fond-pojisteni-vkladu.html?hilight=multilater%C3%A1ln%C3%AD - FPV ČR v případě krachu poboček zahraničních bank z EU funguje jako kontaktní místo a po dohodě zajišťuje i výplaty, takže nikam nemusíte cestovat!

----------------------------------------------
----------------------------------------------

DALŠÍ BANKY, KTERÉ DÁVAJÍ ODMĚNY ZA BĚŽNÝ ÚČET:

GE MONEY BANK:

Jejich bankomat mi vytiskl kupón, že do určitého data můžu získat 500,- za založení účtu Genius Free and Flexi, pokud 3x zaplatím bezkontaktní nálepkou.

--------------------------------------------

SBERBANK (= DŘÍVĚJŠÍ VOLKSBANK):

http://www.sberbankcz.cz/obcane/Dysko - až 500,- měsíčně za placení kartou
http://www.sberbankcz.cz/obcane/ucty#fer-konto - běžný účet zvaný FÉR konto je veden zdarma ve variantě START


-----------------------------------------------

CITI BANK:

- 400 Kč nebo 1000 Kč za doporučení, ale jen pro stávajícího klienta, ne pro nového
- nový klient musí předem souhlasit s tím, že ho kontaktuje telefonicky kvůli založení účtu bankéř, čili stávající klient hlásí své tipy bankéři
- účet je zdarma jen první 3 měsíce a poté jen pokud na něj přichází příjem alespoň 25 tisíc Kč nebo 70 tisíc Kč měsíčně (ale ne z vlastních účtů v jiných bankách!)

--------------------------------------------
--------------------------------------------

A teď se nenaštvěte - V ANGLII dávají za založení běžného účtu u HALIFAX 100 liber, tj. cca
3000 Kč - desetkrát tolik!!!
Jsme tady v ČR za chudáky, tak si aspoň ty 300,- u ZUNO vyberte... :-(

-------------------------------------------------
-------------------------------------------------

TIP:

Vyberte si PENÍZE ZDARMA - 300 Kč i víc zdarma ihned a další za doporučení:

150 KČ OD EQUA BANK - za založení běžného účtu na kód - výdělek neomezen A VÝBĚRY KARTOU ZDARMA ZE VŠECH BANKOMATŮ VŠECH BANK V ČR!!! 


Komentáře

1 Josef Pejchl Josef Pejchl | E-mail | 16. července 2013 v 6:01 | Reagovat

Nemám a rád bych si ho založil - jak to udělat? poraďte, prosím! Dík a pěkný den, zdá se, že pěkně začíná... O_O

2 zadarmomat zadarmomat | Web | 16. července 2013 v 15:44 | Reagovat

Samozřejmě ráda poradím každému, pište na pbrodeck@gmail.com :-)

3 Ladislav Ladislav | E-mail | 16. července 2014 v 21:20 | Reagovat

Prosím o zaslání promo kódu zuno.Děkuji

4 zadarmomat zadarmomat | 17. července 2014 v 12:54 | Reagovat

Ladislave, tuto banku už nedoporučuji, neplní své sliby a neplatí na doporučené lidi stanovené odměny, a to bez konkrétního vysvětlení, pouze s obecným odvoláním na podmínky, že to není právně vymahatelný nárok, avšak klienty si ráda ponechá, dluží mi několik tisíc Kč!!!

5 zadarmomat zadarmomat | 15. listopadu 2014 v 14:38 | Reagovat

Založte si raději Equa banku, je mnohem výhodnější a odměny nabízí na rozdíl od Zuno banky neomezené, proč si zakládat horší banku, když můžete mít lepší Equa .-) Promo kód 607544326 - http://equabank.cz/pece-a-podpora/doporuceni/

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.