MÁTE ZE STRÁNEK NĚJAKÝ UŽITEK?
SDĚLTE TUTO ADRESU I SVÝM ZNÁMÝM!

50 KČ OD EQUA BANK - za založení běžného účtu na kód

20. února 2013 v 16:03 |  Peníze

Informace na bezplatném tel. Equa banky : 800 500 900
nebo e-mailem: info@equabank.cz

Pošlu Vám polovinu své odměny tj.50,- za uvedení promo kódu, který Vám sdělím emailem, pište na pbrodeck@gmail.com, pouze pokud účet poté skutečně založíte! Promo kód uveďte ve 2. kroku online žádosti (na konci v části Kontaktní údaje - pod e-mailem), pokud do 2 měsíců od aktivace účtu zaplatíte alespoň jedenkrát kartou někde v obchodě libovolnou částku (třeba za jogurt :-)) A DALŠÍCH 100 KČ ZA KAŽDÉHO DOPORUČENÉHO NEOMEZENĚ U BANKY, KTERÁ NA ROZDÍL OD TÉ VAŠÍ NABÍZÍ ZDARMA VÝBĚRY ZE VŠECH BANKOMATŮ VŠECH BANK V ČR!!! Každý klient může mít zřízen v každé měně jen jeden osobní běžný účet. Vedení běžného účtu v CZK je od 1.2.2015 zcela zdarma, a to bez nutnosti plnění jakékoliv podmínky. Pro info klikněte zde: http://equabank.cz/pece-a-podpora/doporuceni/

Aktivaci účtu neřešíte, provede se sama - přijde Vám o tom e-mail. E-mailem Vám rovněž přijdou přihlašovací údaje do internetového bankovnictví - pokud máte v blízkosti pobočku, nemusíte ho používat, pouze je nutné si v něm nastavit PIN k debetní platební kartě, až Vám poštou karta přijde - nastavíte si v internetovém bankovnictví libovolná 4 čísla jako PIN. Poté nejdříve za 15 minut kartu vložíte do libovolného bankomatu, zadáte toto PIN a provedete libovolnou operaci, např. dotaz na zůstatek - tím kartu aktivujete. To je vše.

MULTIMĚNOVÁ PLATEBNÍ KARTA:

K běžnému účtu v českých korunách automaticky dostanete multiměnovou embosovanou platební kartu MasterCard. V internetovém bankovnictví pak máte možnost přidat k vaší kartě i běžné účty v cizích měnách - amerických dolarech nebo eurech. Kartu tak můžete využívat jako multiměnovou a ušetřit ještě více.

Výhody multiměnové karty uplatníte zejména při cestování do zahraničí - finanční prostředky pro výběry a platby kartou v zemi, kde se platí americkými dolary nebo eury, se automaticky čerpají z běžného účtu v téže měně a nedochází tak k převodu měn směnným kurzem.

Pokud chcete zároveň zrušit účet u vaší stávající banky a přejít k Equa bance se všemi příkazy, využijte tzv. Kodex mobility, kdy to banka vyřídí za vás - stačí přinést svůj poslední výpis z účtu u staré banky - podle něho nová banka příkazy nastaví:

Kodex mobility:

  • Princip této služby spočívá v tom, že nová banka provede přestup za klienta sama.
  • Jakmile se rozhodnete pro změnu banky, stačí u nové založit účet a vyplnit formulář Žádost o změnu banky. S jeho pomocí můžete u původní banky zrušit trvalé příkazy i inkasa a nechat jejich seznam poslat do nové banky.
  • Zároveň dojde k výpovědi smlouvy o běžném účtu u staré banky a zřízení všech příkazů a inkas ze seznamu u nové banky.
  • Nová banka však za vás nemůže změnit inkasa, společnosti s novým číslem účtu budete muset kontaktovat sami.
  • Celý proces změny banky trvá minimálně 15 pracovních dní (lepší je počítat s měsíční lhůtou).
  • Proces přestupu od jedné banky ke druhé s využitím Kodexu mobility je zdarma.

Další výhody:

- vybírat z bankomatu lze už od 100 Kč, podle toho, z bankomatu které banky vybíráte (dle podmínek dané banky) - nejste omezeni podmínkami žádné konkrétní banky (některá má třeba povoleno vybírat jen násobky 200 Kč), prostě si vyberete bankomat té banky, jejíž podmínky výběru vám vyhovují

- info zprávy o změnách pohybu na účtu chodí i o drobných částkách, není to omezeno např. až od 100 Kč a o nižší částce že vás informovat odmítnou jako v jiných bankách
TIP: namísto placené informační SMS si nastavte bezplatné informační e-maily na e-mail od Googlu, tj. ...@gmail.com - stáhněte si do chytrého mobilu bezplatnou aplikaci Gmail - příchozí e-maily tam pípají stejně jako SMS! (je to v ceně internetu, který stejně k chytrému mobilu je nutností)

--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------

BEZPEČÍ PRO VAŠE PENÍZE:

- v případě krachu finanční instituce vám peníze (většinou podle zákona do 20 pracovních dní) vrátí stát, v kterém má sídlo mateřská banka - 100% vkladu, maximálně však 100 000 EUR v každé fin. instituci - čili vyšší částku rozdělit do více fin. institucí (jednotné v celé EU):

http://www.fpv.cz/cs/co-je-pojisteno.html - FPV - Fond pojištění vkladů ČR

http://www.fpv.cz/cs/uzitecne-odkazy.html - odkazy na podmínky států, jejichž pobočky působí v ČR
http://www.fpv.cz/cs/aktuality/o-klienty-zahranicnich-bank-se-postara-fond-pojisteni-vkladu.html?hilight=multilater%C3%A1ln%C3%AD - FPV ČR v případě krachu poboček zahraničních bank z EU funguje jako kontaktní místo a po dohodě zajišťuje i výplaty, takže nikam nemusíte cestovat!

Equa bank, a. s. vstoupila na český trh v červenci 2011 po převzetí Banco Popolare Česká republika, a. s., společností Equa Group Limited. Equa Group Limited je ve vlastnictví fondů, kterým poskytuje poradenství britská společnost Anacap Financial Partners LLP.

-------------------------------------------------
-------------------------------------------------

TIP:

Vyberte si PENÍZE ZDARMA - 300 Kč i víc zdarma ihned a další za doporučení:
 


Komentáře

1 Filius Filius | E-mail | Web | 18. března 2013 v 11:24 | Reagovat

Díky za další zajímavý tip. Koukám, článek byl uveřejněn v únoru – dostala jste již nějakou provizi?
Děkuji za odpověď

2 zadarmomat zadarmomat | Web | 18. března 2013 v 15:02 | Reagovat

Zatím ne, zakládala jsem to v únoru, takže kdo to založil po mně, má dva měsíce na splnění podmínky zaplacení kartou a odměna je připsána až v následujícím měsíci, takže předpokládám, že je třeba počkat, co přinesou následující měsíce.

3 zadarmomat zadarmomat | Web | 22. května 2013 v 20:32 | Reagovat

Tak ověřeno - funguje to, stejně jako všechny ostatní zde uvedené banky :-) Tak si to taky vyberte, dokud to běží!

4 zadarmomat zadarmomat | 13. října 2015 v 12:27 | Reagovat

Od 3. 10. 2015 je bonus 100 Kč místo 150 Kč, tak si to rychle vyberte, dokud nějaký bonus ještě dávají!

5 zadarmomat zadarmomat | 16. října 2015 v 17:59 | Reagovat

Podle nového sazebníku je počet bezplatných výběrů z bankomatů jiných bank v ČR neomezený, dříve to bylo max. 10 měsíčně.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.