MÁTE ZE STRÁNEK NĚJAKÝ UŽITEK?
SDĚLTE TUTO ADRESU I SVÝM ZNÁMÝM!

AŽ 1200 KČ OD ING BANK - za založení účtu a investice na kód

18. října 2015 v 20:37 |  Peníze
VYBERTE SI VŠECHNO!
NÍŽE UVEDENÉ BANKY - mBANK (= běžné účty) a ING (= spořící účet), NABÍZEJÍ STOVKY KČ ZA TO, ŽE SI ZALOŽÍTE JEJICH BEZPLATNÝ ÚČET S UVEDENÍM PROMO KÓDU- NEMUSÍTE MĚNIT BANKU, STAČÍ HO POUŽÍVAT NA TYTO ODMĚNY - DALŠÍ DOSTANETE POTÉ ZA DOPORUČENÍ OSTATNÍM, TAK PROČ SI TO NEVYBRAT? Jsou to banky ovládané přes internet, návštěvy poboček nejsou potřeba, smlouvu přiveze kurýr až k vám domů nebo kam si řeknete.

NAVÍC MAJÍ I DALŠÍ VÝHODY OPROTI KONKURENCI - NAPŘ. ÚROK 2% P. A. NA ÚSPORY U ING Bank, VŠE OSOBNĚ OVĚŘENO :-)
A proč to ty banky dělají? No odměny jsou za nové klienty a pro nové klienty, kdyby je měli shánět zaměstnanci bank, tak by to banky na jejich odměnách a platech přišlo mnohem dráž :-)

------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------
ING BANK ČR - až 19 500 Kč každý rok (účet stačí používat pouze na odměny, banku měnit nemusíte - není to běžný účet, ale spořící :-)):
OD 18 LET
Dotazy:
E-mail: klient@ing.cz
Bezplatný tel.: 800 159 159
Aplikace v mobilu: www.ingbank.cz/android (nebo /ios)
http://www.ingbank.cz/ing-konto/doporuceni/ - vždy si na stránkách banky nejprve přečtěte pravidla platná k danému datu, občas tam mění nějaké drobnosti a je škoda připravit se o odměnu jejich nesplněním!!!

TIP:
UŽ MÁTE SPOŘÍCÍ ÚČET U JINÉ BANKY? - NEVADÍ - ZALOŽTE SIVÍCE SPOŘÍCÍCH ÚČTŮ U RŮZNÝCH BANK - NIC VÁS TO NESTOJÍ ANI NEMÍVAJÍ POVINNÉ MINIMÁLNÍ ZŮSTATKY - MŮŽETE JE NECHÁVAT PRÁZDNÉ A PENÍZE PŘELÉVAT PODLE TOHO, KTERÁ BANKA MÁ ZROVNA NEJVYŠŠÍ ÚROK - ČASEM JE MĚNÍ - a proč si ho zakládat jen tak, když ho můžete založit v době, kdy se nabízí s dárky a bonusy!
NEMUSÍTE MĚNIT BANKU!
ÚČET U ING BANK MŮŽETE POUŽÍVAT ČISTĚ JEN PRO ZÍSKÁNÍ ODMĚN:

POKUD PŘI ZALOŽENÍ ŘEKNETE A HLAVNĚ NECHÁTE ZAPSAT UNIKÁTNÍ KÓD 4563007 a když mi pak prokážete, že jste můj kód použili (vyžádejte si o tom potvrzení od banky - tj. aby vám e-mailem poslali kopii smlouvy, na které to je vidět - žádat lze na bezplatné lince 800 159 159 - volba 9 - hovor s operátorem, kdyby někdo nebyl ochotný, řekněte, že jiný kolega od nich potvrdil, že to normálně zaslat lze a taky všechny ostatní banky to běžně dělají, např. Equa) a že jste splnili podmínku převést tam hned po založení prvotní vklad do 60 dnů minimálně 1001 Kč - po připsání odměny si je můžete poslat zpět na Váš běžný účet (kopie z vašeho internetového bankovnictví ING o příchozí platbě a kopie vašeho výpisu z běžného účtu, z kterého jste to tam poslali - stačí číslo účtu a Vaše jméno, které bude souhlasit se jménem u ING účtu), pošlu vám polovinu své odměny - potvrzení mi posílejte na pbrodeck@gmail.com - před Vánoci a o letních školních prázdninách je vždy odměna dvojnásobná - 300 Kč pro Vás z mých 600 Kč.

-----------------------------------------------------------

Dalších 600 Kč - pokud si založíte poté ING investici do podílového fondu a opět uvedete kód akce 4563007 (dostanete bonus 300,- od banky a 300,- ode mě), mimo čas před Vánoci a letní prázdniny jsou odměny poloviční - nutno vložit minimální vklad dle sazebníku daného fondu, bývá to 100 Kč. Odměnu od banky si ihned můžete převést z investice na spořící ING účet a z něj na Váš běžný účet.


Poté pokud si fond založený necháte můžete doporučovat za stejnou odměnu zase na svůj kód ostatním.

-----------------------------------------------------------

Navíc díky použití kódu MÁTE PRVNÍ 3 MĚSÍCE VYŠŠÍ ÚROKOVOU SAZBU, TJ. 1,5 %na Vaše úspory (časem se mění, aktuální úrok si zjistěte na stránkách banky!, běžná sazba po těch třech měsících se časem mění, nyní 1 % - ale po roce lze opět dosáhnout vyššího úroku dle pravidel pro Zvýhodněný vklad:http://www.ingbank.cz/ing-konto/zvyhodnene-vklady/).Nic dalšího o doporučiteli vědět podle podmínek nemusíte, kdyby se vyptávali, je to přes známou známého a víc nevíte.

Kód musí být vyplněný NA SMLOUVĚ - 3. STRANA - nad bílým rámečkem s hodně textem jekolonka Údaje pro market. účely - zde hned to první: KÓD MARKETINGOVÉ KAMPANĚ NEBO PŘI ZAKLÁDÁNÍ PŘES INTERNET JE TO POSLEDNÍ POLOŽKA V ŽÁDOSTI O ÚČET S NÁZVEM KÓD.

Viz info na stránkách banky:

Pokud chcete účet založit osobně, můžete zde:

Účet si můžete sjednat i přes internet www.ingkonto.cznebo po telefonu na bezplatné infolince 800 159 159 a uvést doporučovací kód.

Po založení účtu dostanete vlastní promo kód a můžete sami získávat 300,- za každého klienta, který si to zase založí na ten Váš kód a vloží ten minimální vklad 1001 Kč do 60 dnů, v prosinci a o letních prázdninách je to vždy jednou tolik - 600,- za každého! - r. 2014 je tato zvýšená odměna už od 1. 11. - maximální odměna pro Vás je 19 500,- ročně (při 300,- za jednoho je to za 65 lidí, pokud budete doporučovat při dvojnásobné odměně před Vánoci a o letních prázdninách, budete mít splněno rychleji - za polovinu lidí :-)), přičemž pokud si to naVáš kód založí lidí více, tak oni všichni odměnu dostanou, jen Vy nad tento strop už další ne, takže nemusíte počítat, zda na kód ještě máte volná místa - nový klient odměnu na kód dostane vždy (rok se počítá od dubna - podle toho, kdy akce začala), výplata odměn k 21. dni následujícího měsíce za podmínky splněné (aktivaci účtu připsáním prvního vkladu 1001 Kč) v předchozím měsíci:
Výhoda oproti ostatním bankám, které také nabízí odměny za doporučení: odměny jsou připsány jako Kreditní úrok a když tuto položku rozkliknete, tak vidíte, že hrubého to bylo více přesně o odečtenou srážkovou daň (hrubého 352,- a pod tím odečtená srážková daň52,-) - uvedená odměna 300,- je tedy čistého a nemusíte vůbec řešit sami zdanění, u ostatních bank je to příležitostný příjem, u kterého se nepodává daňové přiznání, pokud je do 30 000,- za kalendářní rok.
Navíc nabízejí aktuální dárky:už to byly hodinky v únoru 2013, osuška v listopadu 2013, byl i deštník skládací i velký a plyšová veverka - vždy stylově oranžové dle loga ING :-)
Obecné podmínky:
Stačí mít minimálně 18 let, s sebou občanku a znát číslo svého běžného účtu (u jiné banky - tj. musíte nějaký VLASTNÍ běžný účet mít, nelze využít účet někoho jiného), na který budete peníze z ING konta posílat = jediný možný způsob výběru peněz z ING konta (váš běžný účet v jiné bance si nejdřív musíte nastavit u ING konta jako tzv. transakční účet, může jich být i více). Příchozí platby na ING konto ale mohou být z libovolných účtů i cizích osob/firem.
Pokud ovšem zakládáte ne osobně na pobočce, ale přes net či tel., bude potřeba kromě občanského průkazu ještě druhý doklad - rodný list, řidičák či pas a obojí si sám okopírovat a doručit bance, k tomu doručit ikopii výpisu z běžného účtu, aby banka měla potvrzeno, že vlastníte v jakékoli bance běžný účet na Vaše jméno, to vše do 60 dnů od podání žádosti o účet. Při založení osobně na pobočce je také účet aktivní rovnou bez jakéhokoli vkladu, zatímco při založení přes net či tel. je třeba vložit do 60 dnů od žádosti o účet libovolnou částku, aby byl účet aktivován, třeba tam převést i jen jednu korunu :-)
Spořící účet obecně:
- k penězům máte kdykoli přístup bez výpovědní lhůty
- dostanete se k nim ale jen převodem na běžný účet
- za vklady stoprocentně ručí stát (zjistit si stát mateřské banky), stejně jako za vklady na běžných účtech - viz níže
NA ROZDÍL OD ÚSPOR VE FONDECH (INVESTIČNÍCH I PENZIJNÍCH) A POJIŠŤOVNÁCH (ŽIVOTNÍ KAPITÁLOVÉ POJIŠTĚNÍ MÍSTO SPOŘENÍ)!!!
ZA TY STÁT NERUČÍ VŮBEC A PŘI KRACHU DANÝCH FINANČNÍCH INSTITUCÍ O PENÍZE PŘIJDETE

BEZPEČÍ PRO VAŠE PENÍZE:
- v případě krachu finanční instituce vám peníze (většinou podle zákona do 20 pracovních dní) vrátí stát, v kterém má sídlo mateřská banka - 100% vkladu, maximálně však 100 000 EUR v každé fin. instituci - čili vyšší částku rozdělit do více fin. institucí (jednotné v celé EU):
http://www.fpv.cz/cs/co-je-pojisteno.html - FPV - Fond pojištění vkladů ČR
http://www.fpv.cz/cs/uzitecne-odkazy.html - odkazy na podmínky států, jejichž pobočky působí v ČR (ING Bank je holandská neboli nizozemská)
http://www.fpv.cz/cs/aktuality/o-klienty-zahranicnich-bank-se-postara-fond-pojisteni-vkladu.html?hilight=multilater%C3%A1ln%C3%AD- FPV ČR v případě krachu poboček zahraničních bank z EU funguje podle uvedené Multilaterální dohody Multi-lateral memorandum of understanding z roku 2011 jako kontaktní místo a po dohodě zajišťuje i výplaty, takže už nikam nemusíte na vlastní náklady cestovat pro vyřízení! Tato dohoda byla přijata v rámci EFDI (European Forum od Deposit Insurers) = Evropské fórum pojistitelů vkladů - tj. mezinárodní nezisková organizace se sídlem v Belgii:http://efdi.eu/index.php?id=7
(Nizozemí je také členem této dohody)
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------

TIP:
Vyberte si PENÍZE ZDARMA - 300 Kč i víc zdarma ihned a další za doporučení:


150 KČ OD EQUA BANK - za založení běžného účtu na kód - výdělek neomezen A VÝBĚRY KARTOU ZDARMA ZE VŠECH BANKOMATŮ VŠECH BANK V ČR!!!

 


Komentáře

1 Lupik Lupik | Web | 29. dubna 2016 v 9:56 | Reagovat

Tada můžete dostat 500 Kč jen za registraci http://cfdbroker.cz/

2 SergiooI SergiooI | E-mail | 17. ledna 2017 v 8:42 | Reagovat

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

3 Dorothyabalm Dorothyabalm | E-mail | 18. července 2017 v 23:13 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

4 FlossieSubre FlossieSubre | E-mail | 26. července 2017 v 12:34 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

5 JosephGrize JosephGrize | E-mail | 1. srpna 2017 v 3:30 | Reagovat

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BrainRush</a> – натуральное средство на основе мицелл, вытяжек и концентратов лекарственных растений с добавлением глицина, биотина и комплекса витаминов В.
Улучшает передачу нервных импульсов и работу всех отделов головного мозга, помогает при нарушениях функции памяти.
BrainRush легко усваивается организмом и начинает действовать максимально быстро, дополнительно воздействует на функции эндокринной, имунной и нервной систем.
Эффективен в любом возрасте.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> – ЭТО УНИКАЛЬНОЕ СЕРТИФИЦИРОВАННОЕ СРЕДСТВО

Не содержит ГМО Не содержит вредных для здоровья красителей.
Не содержит вредных для здоровья консервантов.
Не имеет противопоказаний.
Запатентованный синергический фитокомплекс.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> исключительно натуральные компоненты, не наносящие вреда организму.
Активные вещества корневища солодки, шалфея и пустырника пятилопастного повышают устойчивость нервных клеток к кислородному голоданию, активизируют
умственную деятельность, способствует улучшению памяти и сна.

6 CarolynVek CarolynVek | E-mail | 4. srpna 2017 v 17:50 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

7 CarolynVek CarolynVek | E-mail | 6. srpna 2017 v 12:22 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.